ON AIR

ON AIR

21-Mar-2018

Her zamanki gibi Türkiye’den ve dünyadan birçok dans severi aynı çatı altında buluşturmaya hazırlanan 8. Street Dans Karnavalı’na geri sayım başladı. 31 Mart 2018’de Zorlu PSM’de dans atölyeleri, ön eleme yarışması ve hiphop after party ile başlayacak olan etkinlik 1 Nisan 2018 akşamında Garajİstanbul’da jüri özel performansları, dans şovları ve dans kapışmaları ile devam edecek.

Broadway Dance Center’a giden yol!

Geçen sene olduğu gibi bu sene de Freezone ön elemelerinde jüri tarafından seçilecek 2 Türk dansçı Broadway Dance Center New York’da burslu eğitim alma şansını kazanacak. Genel koordinatörlüğünü Duygu Etikan’ın yaptığı karnaval, kitlelere ülkemizdeki genç dansçıların ve koreografların yeteneklerini sergileyerek, dansın sunduğu özgürlükçü tavrı görsel bir şölen ile aktarmayı amaçlıyor.

Jüri masasında uluslararası alanda tanınmış dansçılar, Superdave , Laura Nala , Frankie J , Popn Tod , Camron ve Yonca Evcimik yer alacaktır. Jüri üyeleri aynı zamanda amatör ve profesyonel tüm dans severler için etkinlik boyunca farklı street dans atölyeleri düzenleyeceklerdir.

Program boyunca, dünyaca  ünlü hiphop DJ’lerinden Dj Kaotic Blaze, Dj Steve Veusty , Dj Iron Fist müzikleri eşliğinde unutulmaz iki gece bizi bekliyor.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için burayı tıklayın.