ON AIR

ON AIR

01-Mar-2019

Cuma Pazarında uzun süredir beklenen yeni albümler ve Türkçe rap dünyasından geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni şarkılar var.

Fuat Ergin sessizliğini Omurga’yla bozdu

Panzer’ lakaplı Fuat Ergin, yeni solo albümü Omurga ile geri döndü. Berlin SAE ve İstanbul Babajım Stüdyoları’nda kaydedilen albümde 12 şarkı bulunuyor. Fuat’a albümde  Gris, SaianŞanışer ve Peyk eşlik ediyor.

Patron ve Fate Fat ‘ SÜRÜYORUZ YOLLARA ‘

 

Adanalı MC Fate Fat ve Patron, PMC Legacy Vol.1 albümünin ilk single video çalışması ‘ SÜRÜYORUZ YOLLARA ‘ müzik platformlarında yayında. Klip Adana’da çekildi. Müziklerini Baykan Barlas‘a mix’i Kupa A‘ya ait olan parçanın yönetmen koltuğunda Can Bilgidağ‘a ait ‘Sürüyoruz Yollara‘a geçtiğimiz hafta yayına girdi.

CashFlow Suç Sokağı Sakinleri’yle döndü

CashFlow uzun süren aradan sonra yayınladığı yeni albümü Suç Sokağı Sakinleri‘ni Spotify ve iTunes dan yayınladı. İlk klip saat 19.00’da Youtube kanalında yayında olacak.

 

Selo Lirikal Eleştiri şarkısını yayınladı 

Alaturka Mavzer grubundan Selo yeni bir parçası “Lirikal Eleştiri“yi dinleyicilerinin beğenisine sundu.

İmpala Sosyofobi albümünden ‘Bi Kalk’ şarkısının klibini yayınladı

Genç kuşağın başarılı MC’lerinden İmpala, Burak Turfan‘la beraber yaptıkları Bi Kalk şarkısını yayınladı. Şarkının sözleri İmpala ve Burak Turfan‘a alt yapı ve masterları da İmpala‘ya ait.

İstanbul Trip’ten Maestro Semt İşi şarkısını yayınladı

Maestro, Semt İşi parçasını yayınladı. Klipte Kadıköy Acil-İstanbul Trip üyeleri de her zamanki gibi Maestro‘ya destek çıkıyorlar. Beat ve müzikleri Noisart‘a ait olan parçanın klip yönetmeni Caner Çetiner.