ON AIR

ON AIR

20-Ara-2019

Flow Radyo Cuma Pazarında bu hafta yeni yayınlanan şarkıları paylaşıyoruz.

Çağrı Sinci – Çığ

Çağrı Sinci, Çığlık albümünün devamı niteliğindeki Çığ albümünü yayınladı. Albümün prodüksiyon işlemleri Çağrı Sinci ve Savaş Ceyhan tarafından ortak yapıldı. Albümün konuk listesinde Barış Baran, Set, Narkoz ve SvA bulunuyor.

Kayra – Bütün Ayazların Ardından

Kayra, Bütün Ayazların Ortasında albümünün devamı Bütün Ayazların Ardından adlı maxi single’ı Basemode Records etiketiyle yayınladı. 2 parçanın da altyapısı Fonetik Beatz tarafından yapıldı. Kara Leke parçası için ayrıca Ege Avcı tarafından hazırlanan bir de çizgi klip yayınlandı.

Allame – Gece

En son Yok isimli teklisini yayınlayan Allame, tüm prodüksiyon işlemleri kendisine ait yeni parçasını Ömer Çelik yönetmenliğinde klibiyle birlikte yayınladı.

Lil Zey & Metth – Marina

Redkeys Music’in yükselen değerlerinden Lil Zey ile Metth’in yeni teklisi Marina dijital platformlardan yayınlandı. Parçanın altyapısı Berkin “lll” Laleli ile Muerte Beatz ikilisi tarafından yapıldı.

Elçin Orçun & Grogi – Güneşle Ay

Elçin Orçun ile Grogi, Rüzgar parçasından 7 yıl sonra tekrar yeni bir parçada buluştu. Güneşle Ay’ı tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.

Haftaya yeni bir Cuma Pazarı’nda görüşmek üzere!

Yazan; Ali Çam.

@xalicam