ON AIR

ON AIR

01-Kas-2019

Yerli ve yabancı müzik dünyasından son çıkan albüm haberleriyle Flow Radyo Cuma Pazarı karşınızda!

Gang Starr – One Of The Best Yet

Family and Loyalty ve Bad Name teklilerinin yayınlandığı, bir süredir merakla beklenen Dj Premier’in prodüktörlüğüne Guru’nun ‘’zamansız’’ performansının eşlik ettiği yeni Gang Starr albümü yayınlandı. Efsanevi ikilinin bu albümünde M.O.P, Q-Tip, Group Home, Royce Da 5’9’’, J.Cole, Talib Kweli gibi önemli isimler konuk listesinde yer alıyor.

Farazi & Kodes Kahra – Ölmek İçin Doğanlar

Türkçe Rap’in özlenen isimlerinden Kodes Kahra, Farazi ile yaptığı yeni albümü ile birlikte geri döndü. 9 parçadan oluşan albümde Negatif, Sorgu, Savai ve Sinan Öktem konuk olarak ikiliye eşlik ediyor.

Apollo Brown – Sincerely, Detroit

Bir çok hip-hop severe göre en iyiler arasında gösterilen başarılı prodüktör Apollo Brown, kendisi gibi Detroit’ten olan yaklaşık 50 sanatçıyı 22 parçada bir araya getirdiği yeni albümünü yayınladı. Royce Da 5’9”, Black Milk, Elzhi, Slum Village, Guilty Simpson gibi önemli isimler bu albümün konuk listesinde.

Ufo361 & Ezhel – YKKE

15 Kasım’da yeni albümü gelecek olan Ezhel & Ufo361 ikilisi yeni teklileri YKKE’yi klibiyle birlikte yayınladı. The Cratez, DJ Artz, Sonus030 , Bugy ve Jimmy Torrio tarafından müziği hazırlanan parçada video klibinin yönetmenliğini Ufuk Bayraktar yaptı.

Shahmen – Bad Dream Catcher

Özellikle Mark parçasıyla geniş kitlelerce sevilen grup Shahmen’den yeni albüm Bad Dream Catcher yayınlandı. Ayrıca, 8 parçadan oluşan bu albümün turnesi kapsamında Türkiye ayağı da bulunuyor.

Uzi – Favela

MOB ekibinden Uzi’nin yeni parçası Favela klibiyle birlikte yayınlandı. Segah prodüktörlüğündeki parçanın klibi Küba’da Tepki yönetmenliğinde çekildi.

Ali Çam.

@xalicam / @teypalanadam