ON AIR

ON AIR

15-Kas-2019

Flow Radyo gündemin nabzını Cuma Pazarı’nda tutuyor!

KRS-One – Street Light

Haftanın sürprizi ve aynı zamanda en güzel haberi Hip-Hop’ın teacha’sı KRS-One’dan geldi. Mlody, Jesse West, KPrime, DJ B Original, DJ Static, Enrico Wolf, Ollie ve Mad Lion’un beatleriyle hazırlanan 12 parçalık albümde konuk listesinde GSimone, M.A.D. Mike ve Jade bulunuyor. Albümü KRS-One’ın kendi bandcamp sitesi üzerinden dinleyebilirsiniz.

https://krsone.bandcamp.com/album/street-light-first-edition

Ezhel & Ufo361 – Lights Out

Ard arda yayınlanan kliplerle bir süredir merakla beklenen Ezhel & Ufo361 işbirliği, yeni albüm Lights Out yayınlandı. 12 parçadan oluşan albümün altyapılarında DJ Artz ve Bugy’nin yanı sıra The Cratez, Jimmy Torrio, Sonos gibi isimlerin de imzası var.

Patron – GOAL

Çıkardığı hit parçalarla bu sene adından sıkça bahsettiren Patron, Astral’in prodüktörlüğünü üstlendiği yeni parçasını yayınladı. Kısa sürede büyük ilgi toplayan klibin yönetmenliğini ise Utku Kundakcı yaptı.

Atmosphere – Bde Maka Ska

Ülkemizde de hatırı sayılır hayran kitlesi bulunan hip-hop ikilisi Atmosphere’in yeni parçasının klibi, Rhymesayers etiketiyle yayınlandı. 

Hayki – Tahammülüm Yok

Hayki, Unique Fabric etiketiyle GOKO!’nun prodüktörlüğünü yaptığı yeni teklisi Tahammülüm Yok’u klibiyle birlikte yayınladı.

Ali Çam.

@xalicam