ON AIR

ON AIR

29-Kas-2019

Flow Radyo gündemin nabzını Cuma Pazarı’nda tutuyor! Sagopa Kajmer, Griselda, Allame, İmpala&Kayra, The Game bu haftanın yenileri

Sagopa Kajmer – Sarkastik EP

Sagopa Kajmer, 5 parçalık yeni çalışması Sarkastik EP’yi Melankolia Müzik etiketiyle yayınladı. EP’nin ilk parçası Toz Taneleri’ne ise Murat Joker yönetmenliğinde klip çekildi.

Griselda – WWCD

Griselda üçlüsü (Conway the Machine, Westside Gunn, Benny the Butcher) Shady Records ile anlaşma imzaladıktan yaklaşık 3 yıl sonra beklenen albümü nihayet yayınladı. 13 parçadan oluşan albümde konuk listesinde Eminem, 50 Cent, Raekwon gibi önemli isimler var.

Allame – Yok

Bu yıl Av ve Z Instrumentals albümlerini yayınlayan Allame, yeni parçası Yok ile tekrar dinleyicisi ile buluştu. Parçanın klibinin de çok yakında yayınlanması bekleniyor.

İmpala & Kayra – Durduk Yere

İmpala, yeni albümü ‘’Yolculuk’’ öncesi Kayra’nın eşlik ettiği teklisini yayınladı. Albümün bu yıl sonuna kadar yayınlanması bekleniyor.

The Game – Born 2 Rap

The Game, 3 yıl önce çıkarmış olduğu 1992 albümünün devamı niteliğinde, son albümü olacağını duyurduğu yeni albümü Born 2 Rap’i yayınladı. 25 parçadan oluşan bu uzun albümde konuk listesinde Ed Sheeran, Travis Barker, Trey Songz, Dom Kennedy, Bryson Tiller, 21 Savage, Chris Brown, Miguel, Masego ve Nipsey Hussle gibi isimler bulunuyor.

Yazan; Ali Çam.

@xalicam