ON AIR

ON AIR

13-Ara-2019

FlowRadyo Cuma Pazarında bu hafta Santi – Bedel (Bosslig 3), VeYasin Format #1, Fuat – Kefeni Yolla, Rota x Alaca – Semt, Khontkar – 1M Freestyle ve Şanışer-Kara Geceler(ft. Sezen Aksu) var

Massaka – Hightech (ft. Joker, Defkhan, Sansar Salvo)

Massaka, Hightech isimli yeni teklisini klibiyle birlikte yayınladı. Parçada Massaka’ya Joker, Defkhan ve Sansar Salvo eşlik ediyor. Parçanın altyapısı Dadasbeatz’e ait.

Santi – Bedel ( Bosslig 3 )

Santi, yeni albümü Bedel’i dijital platformlardan Esen Müzik etiketiyle yayınladı. Albümün çıkış parçası Bosslig 3’e ayrıca klip çekildi. Bu parçada Santi’ye Defkhan, Karaçalı, Ados , Sokrat ST ve Ati242 eşlik ediyor. Parçanın altyapısı Bandito aka Dha one imzalı.

Veyasin – Format #1

Hey! Douglas projesi ile müzik sahnesinde büyük kitlelere hitap eden Veyasin, hip-hop sahnesine 3 parçalık yeni EP’si ile döndü. EP’nin ilk teklisine ise Gönenç Uyanık yönetmenliğinde bir de klip çekildi.

Fuat – Kefeni Yolla

2019’da yepyeni bir albümle dönüş yapan Fuat Ergin, Kefeni Yolla parçasının klibini yayınladı. Parçanın altyapısı Baykan Barlas imzalı.

Rota x Alaca – Semt

Rota, yeni teklisi Semt’i klibiyle birlikte yayınladı. Parçada Rota’ya Alaca eşlik ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=kmOsdTtPFHE

Khontkar – 1M Freestyle

Khontkar, Spotify’da 1 milyon dinleyici ulaşmasını yeni teklisi ile kutluyor. Parçanın prodüksiyonu Byte Beatz’e ait.

Şanışer – Kara Geceler (ft. Sezen Aksu)

Şanışer, 2019 yılı bitmeden son teklisini Türk müziğinin efsanesi Sezen Aksu düeti “Kara Geceler” ile dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Haftaya yeni bir Cuma Pazarı’nda görüşmek üzere!

Yazan; Ali Çam.

@xalicam