ON AIR

ON AIR

19-Tem-2019

Flow Radyo, haftanın nabzını Cuma Pazarı ile tutuyor. Nas-The Lost Tapes 2, Killa Hakan ft. Ezhel, Gringo – İlk Kural Saygı, Maxo Kream – Brandon Banks, Maxo Kream – Brandon Banks, Ceg – Şampanya, Norm Ender – Mekanın Sahibi 

 

Nas – The Lost Tapes 2

Etkileyici teaser’ı ile çıkacağı açıklandığı andan itibaren merakla beklenen Nas’ın yeni çalışması The Lost Tapes 2 bu hafta yayınlandı. İlkinden 17 yıl sonra yayınlanan proje, Hip-hop Is Dead, Untitled, Life Is Good ve Nasir albümlerindeki yayınlanmayan şarkılardan derlendi. Kanye West, Pete Rock, Pharrell, RZA, Swizz Beats, The Alchemist ve daha fazlası ile prodüksiyon kadrosu Şampiyonlar Ligi gibi.

 

Killa Hakan ft. Ezhel, Gringo – İlk Kural Saygı

Yeni albümü Fight Kulüp’ü yayınlamaya hazırlayan Killa Hakan ilk bombayı Ezhel ve Gringo ikilisi ile patlatıyor. ‘’İlk Kural Saygı’’. Yakında Behzat Ç dizisinde de göreceğimiz şarkıyı tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.

 

Maxo Kream – Brandon Banks

Son zamanların yükselen isimlerinden Maxo Kream, RCA Records için ilk resmi albümünü bugün çıkardı. Daha önce ‘’Meet Again’’, ‘’She Live’’ ve ‘’Still’’ parçalarını yayınladığı albüm, 15 parçadan oluşuyor. Albümün konuk listesinde Travis Scott, Schoolboy Q, A$AP Ferg gibi önemli isimler bulunuyor.

 

Ceg – Şampanya

En son geçtiğimiz sene Trapanasyon albümünü yayınlayan Ceg, uzun zaman sonra solo bir çalışma yayınladı. Alışılmış Ceg tarzının dışındaki parçanın klip teaser’ı, yayınlandığı andan itibaren dinleyici kitlesini ikiye bölmüş durumda. Şampanya’yı dijital platformlardan dinleyebilirsiniz. Klibi ise çok yakında.

 

Norm Ender – Mekanın Sahibi 


Norm Ender yeni teklisi “Mekanın Sahibi” ile Türkçe Rap müziğin son dönem yükselen isimlerinin çoğuna diss atıyor. Ezhel ve Ben Fero başta olmak üzere, Burry Soprano’nun meşhur şarkısı ‘Mary Jane’ ve Ceg de yeni şarkısından payına düşeni alıyor.

 

Ali Çam @xalicam