ON AIR

ON AIR

28-Haz-2019

Yerli ve yabancı rap şarkıları FlowRadyo Cuma Pazarında! Fat Joe, Dre, & Lil Wayne – Pullin’, Freddie Gibbs & Madlib – BANDANA, Ados – AYI, Aspova & Tanerman – Disosiyatif EP, Massaka – Katliam 3, Bedo ft Kezzo & Emboli – BULMACA, Spin & Orchi & İmpala – GheddoBlaster, Şiirbaz – Huzursuz, Şanışer – Günleri Geride Bırak , Merco- Kurtar Beni Kendimden

 

Fat Joe, Dre, & Lil Wayne – Pullin’

Fat Joe, sıradaki albümü “Family Ties” öncesi, albümden Tekliler yayınlamaya devam ediyor. Bu Tekli vesilesi ile Fat Joe, Dre, Lil Wayne, 2006 yılından bu yana 4. Kez beraber çalışıyor

 

Freddie Gibbs & Madlib – BANDANA

Fredie Gibbs ve Madlib, 5 yıl sonra tekrar beraber çalışıyor. 2014 yılında yine beraber hazırladıkları Pinata sonrası, ikili 15 şarkılık BANDANA ile bizlerle, albümde Anderson .Paak, Yasiin Bey, Black Thought, Killer Mike ve Pusha T düetleri bulunmakta.

 

 

Ados – AYI

Bu yıl çıkardığı “Akustik” derlemesinden sonra, Kamufle ile beraber “Delikanlı Gibi” teklisiyle ses veren Ados, Yeni teklisi AYI ile karşımızda. Eski zamanlardaki Agresif tarzıyla, eski dinleyicilerini tatmin eden Ados, çok yakında AYI klibiyle de bizlerle olacak.

 

Aspova & Tanerman – Disosiyatif EP

Aspova, seri üretime devam ediyor ! 2018 yılında çıkardığı “Geber Pislik” ve “Space” ile dikkatleri üzerine çektikten hemen sonra, 2019’da 4 Tekli yayınlayan sanatçı, bu yıl yayınladığı 5. çalışmada Tanerman ile beraber.

 

Massaka – Katliam 3

Massaka, 2018 yılında çok ses getiren Katliam serisinin devamıyla Haftaya imzasını attı. 6 Dakika boyunca Anıl Piyancı, Fuchs, Hayki, Tekmili, Yener Çevik, Canbay & Wolker, Şanışer, Sansar Salvo, Rota, Sir-Dav gibi bir geçite tanık olan şarkı, Prodüksiyon kısmında Buaka imzası taşıyor.

 

Bedo ft Kezzo & Emboli – BULMACA

PMC, haftayı boş geçmedi. BULMACA, bir kinetik tipografi videosu ile Youtube’da yayında. Prodüksiyonunda 10ur imzası bulunan parça, Mixte ise Kezzo imzası taşıyor. Parça, 1 Temmuzda Dijital Platformlarda yerini alacak.

 

 

Spin & Orchi & İmpala – GheddoBlaster

İzmir Rap Sahnesinin genç isimleri Spin, Orchi ve İmpala, GheddoBlaster ile haftada. Saenak imzalı Beat ve Fatih Karaman imzalı bir Klibe sahip şarkı, Agarta Müzik Stüdyosunda kayıt edilmiş


Şiirbaz – Huzursuz

Ankara HipHopHead’den Şiirbaz, Huzursuz isimli 3 Parçalık çalışması ile Online Platformlarda.. Huzursuz, Şiirbazın bu sene yayınladığı 8. (2 Albüm, 6 Single) İş olma özelliğini taşıyor.

Şanışer – Günleri Geride Bırak 

Türkçe rapin en özgün MC’lerinden Şanışer uzun süredir beklenen teklisi “Günleri Geride Bırak” için geri sayım başlatmıştı. Geri sayım bugün sona erdi, şarkı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Klip ise Temmuz ayının ilk haftası yayınlanacak.

 Merco- Kurtar Beni Kendimden

Merco son çalışması Kurtar Beni Kendimden’i yayınladı.  Bestesi Merco’ya ait olan şarkının müzikleri EB, mixleri Mato’ya ve masteringi Hayki’ye ait. Kapak tasarımı Pis Sanat’a ait.

Cenk Durlu

@cenkdurlu