ON AIR

ON AIR

12-Tem-2019

Flow Radyo Cuma Pazarı ile Haftanın yeni işlerine hızlı bir bakış atalım. Sehabe – Komşu, Khontkar – RDKYSZN EP, Gringo & Ezhel, Yung Kafa, Küçük Efendi – Summer Of My Life, Common x SwizzBeats – Hercules

 

Sehabe – Komşu

Müzikal sessizliğini bir süredir koruyan Sehabe, The Beat Plug prodüksiyonuyla yayınladığı Komşu ile haftaya güzel bir kapanış yaptı. Teklinin Mix ve Mastering tarafında Kurtuluş Güven imzası görürken, Kapak çalışması İbrahim Erarslan’a ait.

 

Khontkar – RDKYSZN EP

En son Geldiğim Yer ve Freestyle çalışmasıyla duyduğumuz Khontkar, seri üretime devam ediyor. MAW ve KÖK$VL düetleri bulunan kısa çalar, haftanın sivrilen işlerinden biri.

 

Gringo & Ezhel, Yung Kafa, Küçük Efendi – Summer Of My Life

Haftanın süprizlerinden biri, Almanya’dan geldi. Yeni albüm projesi için Almanya’da bulunan Ezhel, Almanya sahnesinin sevilen isimleriyle beraber yeni bir proje yayınladı. Prodüksiyon kısmında SLS imzası bulunan parça Mastering tarafında Volker IDR Gebhardt imzasına sahip.


Common x SwizzBeats – Hercules

Haziran ayında Daniel Caesar ile beraber Her Love teklisini yayınlayan Common, Ağustos ayında gelecek yeni albümü öncesi tekli çalışmalarına devam ediyor. SwizzBeats ile beraber yayınladığı Hercules teklisi, Vince Staples’in cameo yaptığı bir Video klip ile Youtube’da yayında

 

 

Cenk Durlu