ON AIR

ON AIR

15-Mar-2019

Yerli ve yabancı rap şarkıları FlowRadyo Cuma Pazarında

AGA B, Muaf albümünü yayınladı ve ilk klibini ‘Algımız Pis’ şarkısına çekti.

2016’da çıkardığı “Al,Bum”dan sonra teklilerle birlikte 2019’a giren Aga B, her şeyden “MUAF” olarak yeni albümüyle tekrar döndü. Angara’nın ayazında asimile olmuş Hip-Hop tınılarını ve zıplayan goblinleri bir araya toplayan Aga, “MUAF”ta toplamda 9 parçadan oluşan albümü dijital platformlardan paylaştı. Ezhel ve Kamufle de birer parçada albüme destek veriyor. Albümdeki parçaların altyapılarını Suppa ve Bugy yaptı. “MUAF” albümünden ilk klip “Algımız Pis” isimli şarkıya çekildi.

Salzburg’dan Kadıköy’e… Nasihat ve Sayedar’ın şarkısı Sorgu yayında.

11 Mart’ta paylaşılan tekli Sorgu, geçtiğimiz haftalarda FlowRadyo Cuma Pazarında haberini verdiğimiz Sayedar’dan gelecek parçaların/albümlerin habercilerinden. Altyapı ve mix-masteringi Avusturya’da yaşayan prodüktör Nasihat’e ait olan parçada DJ Flash‘e ait bolca scratch de bulunuyor. Şarkıdaki çeşitli göndermeler anlamasını, dinlemesini bilen gözler/kulaklar için adeta bir şölen.

ScHoolboy Q Numb Numb Juice şarkısını paylaştı

ScHoolboy Q, Interescope Records etiketiyle yayınladığı Numb Numb Juice teklinin klibini paylaştı. Yönetmenliğini Dave Free‘nin yaptığı parça Q‘nun bir sonraki albümünde yerini alacak. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada normalde iki senede bir albüm yayınladığını ama albümünün çıkış tarihini arkadaşı Mac Miller‘ın ölümü üzerine ertelediğini açıklamıştı. ScHooboy Q‘ nün yeni albüm habercisi Numb Numb Juice takipçilerinden yoğun beğeni aldı.

 

ILL BILL & STU BANGAS, Hulk Meat(feat. Goretex) i yayınladı.

Stu Bangas ve ILL Bill geçtiğimiz dönemde ortak projelerde çalışır ikisi de çizgi roman sevdikleri için çizgi roman karakteri Cannibal Hulk projelerini ortaya çıkarırlar. Agresif bir soundu olan parça 29 Mart’ta limitli sayıda satışa çıkacak plaklarında yer alacak.