ON AIR

ON AIR

26-Tem-2019

Yerli ve yabancı rap şarkıları FlowRadyo Cuma Pazarında

 

Tepki – Benji

MOB’den Tepki, bir süredir tanıtımlarını yaptığı Benji ile Cuma Pazarında. Prodüktörlük koltuğunda Uğur Öztürk’ün oturduğu çalışma, Mix tarafında Anıl Hünkar imzası taşırken, oldukça renkli ve farklı klibin yönetmeni ise Murat Joker.


Tepki aynı zamanda Flow Radyo’nun Hip-Hop Klinik programına da konuktu, izlemek için buraya tıklayabilirsin

 

 

Şam – P.O.P Mixtape Pt. 2

Oldukça sancılı bir süreç sonrası, geçen hafta ertelediği P.O.P Mixtape 2 ile Şam, MGL47’nin ilk meyvesini vermiş oldu. Kapak tasarımı GOFFRED’e ait mixtape’te Şam’a,  No.1, Seda Erciyes, Ohash ve Cash Flow eşlik ediyor. Tüm prodüksiyon ise Noisart’a ait

 

 

 

Konta feat. Fuat – Teflon

Almanya’dan Konta, Fuat ile beraber yeni teklisi TEFLON ile bu haftaya imzayı bıraktı. Prodüksiyonu Khankee tarafından yapılan parça CMinga imzalı bir klibe sahip.


Fuat Ergin aynı zamanda Flow Radyo’nun Hip-Hop Klinik programına da konuktu, izlemek için buraya tıklayabilirsin

 

Ege Çubukçu – Badd

Ege Çubukçu, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan BADD Trip video klibinin hemen ardından, bu sefer BADD ile karşımızda. Basemode etiketine sahip parçanın prodüksiyon işlemleri ise tüm BADD EP’de olduğu gibi, Brok Beatz’e ait.


King Lil G – Eternal

Lil G’nin 11. Stüdyo albümü Eternal, bu hafta bizimle buluşan albümlerden biri oldu. 10 Parçalık albümde King Lil G’ye Devour ve EMC eşlik ediyor.

 

Cenk Durlu

@cenkdurlu