ON AIR

ON AIR

25-Oca-2019

Bu hafta Cuma Pazarında uzun süredir beklediğimiz Türkçe rap albümler var

Kayra geri geldi…

Uzun zamandır yeni bir albüm haberi beklediğimiz Kayra “Onur İnal” sonunda “Bütün Ayazların Ortasında: Part 1”i yayınladı. İlk bölümü 3 şarkıdan oluşan albümün ilk şarkısında hem intro hem de outro bulunuyor. Bildiğimiz gibi storytelling’in kalburüstü isimlerinden biri olan Kayra bu albümde de hikaye anlatıcılığına devam ediyor. Albümden ilk video Kafamda Cehennem parçasına geldi. Parçanın sözleri Kayra‘ya müziği ve düzenlemeleriyse Da Poet ve Radansa‘ya ait. Yönetmen koltuğunda Bedirhan Karakurluk var.


Kayra’nın anlattığı hikayeye kulak vermenizi tavsiye ederiz.

Sayedar ve Önder Şahin ikilisi Manifesto’yu yayınladı.

 

Geçtiğimiz haftalarda da haberini verdiğimiz Manifesto dün itibariyle takipçileriyle buluştu. Toplamda 10 şarkıdan oluşan albümde bir de intro var.  Albümde Sayedar & Önder Şahin’e Kst ve Kayra vokalleriyle eşlik ederken “Fireonblock”, “DJ Steel”, “DJ Güney Uğurlu”, “mean2k” ve “DJ Ace” altyapıda eşlik ediyor. Bu yıl adından çokça söz ettirecek olan bu ikiliye başarılarının devamını diliyoruz.

Tepki’den yeni albüm

Son zamanlarda sıkça adından bahsettiren Tepki yeni albümü olan “Output Nr.1”u yayınladı. Toplamda 8 parçadan oluşan albümde bir de düet bulunuyor. 

Asil Slang’ten klip haberi

Geçtiğimiz günlerde Tahribad-ı İsyan’dan Asil Slang, “Seri Katiller” serisinin ikinci parçası olan; “Patron”un da eşlik ettiği “Suikast” isimli şarkısına Sezer Ağgez‘in yönetmenliğinde bir klip çekti. Suikast‘i beklerken serinin ilk parçası “Polizzler var”ı izleyelim.