ON AIR

ON AIR

20-Eyl-2019

Gang Starr & J.Cole – Family and Loyalty

Haftanın en güzel haberi efsanevi hip-hop duosu Gang Starr’dan geldi. DJ Premier prodüktörlüğünde, Guru’nun daha önce yayınlanmamış verse’üne J.Cole eşlik etti. R.I.P. Guru!

Rota – YAMYAM

Rota, bir süre önce duyurusunu yaptığı yeni şarkısı YAMYAM’ı yayınladı. Daha önce yayınladığı teklisi Kusursuz’un takipçilerinden kazandığı beğenin üzerine sevenlerini fazla bekletmeden Yamyam’ı da paylaştı. YAMYAM Rota’nın gelecek günlerde yayınlayacağı işlerin de müjdecisi.


Ceg – Sokaklar

En son Şampanya parçasıyla duyduğumuz Ceg, sokaklara geri dönüyor. Klibiyle birlikte yayınlanan Sokaklar parçasının altyapısı RicandThadeus, mix & mastering’i Aspova imzalı. Klibin yönetmenliğini ise Ömer Çelik üstlenmiş.


Farazi & Kodes Kahra – Kaybetme Sanatı

Dramelodi Project ekibinden hatırlayıp, sesini duymayı özlediğimiz Kodes Kahra ve 90BPM ekibinden Farazi, Kaybetme Sanatı adlı yeni teklide buluştu. Bu aynı zamanda ikilinin 1 Kasım’da çıkacak yeni albümünün habercisi.


Server Uraz – Sana Söz (ft. Dehhan & Selim Muran)

Server Uraz, 2018 yılında çıkardığı 52 Hertz albümünden Sana Söz parçasını bu hafta kliplendirdi. Dehhan ve Selim Muran’ın eşlik ettiği parçanın altyapısı Cenk Çelik’a ait. Klibin yönetmeni ise Cem Kılıç. 

Skyzoo & Pete Rock – Retropolitan

Skyzoo ve efsanevi prodüktörlerden Pete Rock işbirliği ile ortaya çıkan Retropolitan albümü yayınlandı. 12 parçadan oluşan albümün konuk listesinde Styles P, Benny The Butcher, Westside Gunn, Conway gibi bir çok önemli isim mevcut.

Ezhel & Murda – AYA

En son OLAY parçasıyla olay yaratan Ezhel, daha önce Boynumdaki Chain adlı tekliyi çıkardığı Murda ile bu kez AYA adlı teklide buluştu. Spanker prodüktörlüğünde çıkan parçanın klibini ise Jonas Beck çekmiş.

Ali Çam.

@xalicam