ON AIR

ON AIR

27-Eyl-2019

Şehinşah & Hidra – İmza

Haftaya uzun bir parça ile başlıyoruz. Şehinşah ve Hidra ikilisi 6 dakika 41 saniyelik bir parçaya ‘’imza’’ attılar. Altyapısı Arda Gezer’e ait olan parçanın klibinin ise çok yakında yayınlanacağı duyuruldu.

Ati242 – Junkie Flow EP

Ati242, bir süre önce duyurduğu 4 parçadan oluşan ‘’Junkie Flow’’ EP’yi dijital platformlardan yayınladı. Şehinşah, Patron ve Stabil ile de birer ortak çalışma bulunan EP’de tüm parçaların altyapıları Astral’a ait.

Nas – War Against Love

Nas, bu sene çıkardığı The Lost Tapes 2 albümünden War Against Love parçasını kliplendirdi. İnsanlığın başarıları ve insanlığın yıkım sahnelerinin kolajlandığı klipte yönetmen Jason Goldwatch, karşılaştığımız tarihi ve güncel söylemleri korkusuzca yansıtıyor.

Ados – Parazit

Son zamanların üretken isimlerinden Ados yeni parçası Parazit’i klibiyle birlikte yayınladı. Altyapısı Haşim Berk’e ait olan parçada klibin yönetmenliğini Özgür Öztürk üstlenmiş.  

Sorgu – Bir Nefes Daha

Şehir FM albümüyle beğenileri toplayan 90BPM ekibinden Sorgu, solo çalışmalarına devam ediyor. Yeni parça Bir Nefes Daha, dijital platformlardan bu hafta yayınlandı.

Mr. Hyde – The Boot (ft. Vinnie Paz)

Underground sahnesinin önemli isimlerinden Mr.Hyde, yeni solo albümü The Booeyman is Real öncesi Necro prodüktörlüğünde Vinnie Paz’le ortak çalışması The Boot parçasını yayınladı. Yeni albümünün 29 Eylül’de yayınlanması bekleniyor.

Ados – Aga

Ados, Parazit şarkısının hemen ardından “AGA” şarkısını da yayınladı. Sözleri Ados’a ait şarkının beatleri İtaat’a ait. Aranje, mix ve mastering’den ise Can Vatansever sorumlu.

Massaka & Cash Flow – Hadi Gel

Massaka ve Cashflow’un DMC müzik etiketiyle yeni teklisi Hadi Gel’de bu hafta yayınlandı. Sözler Massaka&Cashflow’a ait olan şarkının Beat’i DadasBeats ve düzenlemesi Buğra Kunt’a ait. Klibin yönetmeniyse Oğuzhan Ejderoğlu.

Ali Çam.

@xalicam