ON AIR

ON AIR

22-Şub-2019

Cuma Pazarında bu hafta Baneva, Slang feat Patron, Spade427,Emboli,Metth ve Smif-N-Wessun’dan yeni rap haberleri var.

Baneva’dan yeni tekli

Genç yaşına rağmen yükselen seslerden biri olan Baneva, bu gece yeni teklisi “İstiyorum”u yayınladı. Genç yeteneklere her zaman ihtiyaç duyulan bu platformda Baneva gibi isimleri her zaman görmek isteriz.

Yönetmen Sezer Ağgez’in yeni klibi Seri Katiller serisinin ikinci parçası Slang feat Patron- Suikast yayında…

Kurgusu ve yönetmenliğini dostumuz Sezer Ağgez’in yaptığı klip, “SlangSeri Katiller” adında yeni bir seri başlatıyor! Rap dünyasından flex yeteneğine sahip çeşitli müzisyenlerin yer alacağı seriye hazır mısınız?”şeklinde paylaşıldı. Tahribat-ı İsyan‘dan tanıdığımız Slang ve Patron makineli tüfek ayarında bir parçaya imza atmışlar.

Spade427’den Panter

Çarşamba günü YouTube kanalından yayınladığı klibiyle Spade427 rap oyununda yeni bir rol üstlendi. Farklı spor dallarından da klibine kesitler koyan Spade427 bu anlatım diliyle de kendi farkını ortaya koyuyor. 

Yeni bir soluk: Emboli

Anlatım dili ve lirikalitesindeki dolulukla genç yaşına rağmen şarkılarındaki anlatım biçimi olarak kendi öne çıkan Emboli daha da parlayacağa benziyor. Ayrıca “Avangart” albümünden “Favela Metod” isimli parçasına klip çektiğini de söylemek isteriz. Kendisine yeni çalışmalarında başarılar diliyoruz.  

Metth’den yeni EP:Kalbinin Sesini Dinle

Metth’in yayınladığı “Kalbinin Sesini Dinle” isimli EP’sinde toplamda 4 şarkı bulunuyor. Metth, EP ‘den “Yakışmadı Hiç şarkısına” bir de klip çekti 

Smif-N-Wessun’dan yeni albüm

Eski okulunun bilinen gruplarından olan Smif-N-WessunThe All” isimli albümlerini gece yayınladılar. Tozlu raflar arasında kalmış gruplardan biri olan Smif-N-Wessun, üstündeki tozu kaldırıp bu oyunun içinde olduklarını tekrardan dinleyicilere hatırlatmış oldular.