ON AIR

ON AIR

08-Şub-2019

Rap dünyasında geçtiğimiz hafta yayınlanan tekliler, EP’ler FlowRadyo Cuma Pazarında…

Redman’den yeni tekli

Redman 20 yıla aşkın yıldır rapin içinde. Yeni albüm projesi olan “Muddy Waters Too”ya Kazzie Stoner ile birlikte çıkardıkları “Trap House” isimli şarkısını da eklemiş oldu. Henüz albümün çıkış tarihi belli değil. Geride bıraktığımız hafta yayınlanan “Trap House” teklisi geçtiğimiz haftanın önemli rap haberlerinden biriydi. “Muddy Waters Too”yu merakla bekliyoruz. Şarkı hakkındaki görüşlerinizi bize aktarmayı unutmayın!

Chuuwee ve Farazi işbirliği

Son zamanlarda adından oldukça fazla bahsettiren Farazi, Amerikalı rapçi Chuuwee ile “iLL” isimli tekliyi yayınladılar. “Low Level iNTELLIGENCE”tan ilk teklileri olan “iLL”in, prodüktör koltuğunda başarısıyla altyapılardaki gücünü gösteren Farazi ve lirikalite olarak geride kalmayan Chuuwee, bizlere ileride beraber yeni işler yapacaklarının sinyalini de vermiş oldular. Albümün geri kalanını en kısa zamanda duymayı bekliyoruz. “iLL” teklisinin kapağını ise daha önce de işlerine rastladığımız Selin Çınar (@axstone_) yaptı.

M.O.B. grubunda Motive Output Nr.1’ı yayınladı

Motive 5 şarkıdan oluşan EP’sini dün gece yayınladı. “Bi Yolunu Bul” ve “Eşkiya”nın prodüktörlüğünü “Brokbeatz” yaparken “Peter Pan” ve “İnanma”nın prodüktörlüğünü Segah yaptı. “Tek Teker” isimli şarkının prodüksiyonu ise “Misha”ya ait. Motive EP’den “İnanma” şarkısına bir de klip çekti. Klibin yönetmen koltuğunda da “Tepki” oturuyor. 

Nekre yeni EP si Zihnin Delirmeden’i yayınladı

Koma Redakte grubundan Nekre, yeni EP albümü “Zihnin Delirmeden”i çıkardı. Albümün ilk klibi “İçimdeki Saklı Sis”e çekildi. Klibin yönetmenliğini Hakan Ayaş yaparken albüm kapağı da Sultan Lermi’ye aittir. 

Toplamda dört şarkı olan albümde bir de Eylül Aşkın ile düet bulunuyor. Prodüksiyonunu ve düzenlemelerini de kendisi yapan Nekre’ye başarılar diliyoruz.

Tankurt Manas feat. Baneva Bilinçaltı albümünden ‘Yükseklere’ teklisini yayınladı

Tankurt Manas, Bilinçaltı albümünden Yükseklere parçasına bir klip çekti. Baneva‘nın eşlik ettiği parçada müzikler Bugy‘e ait. Ozan Üren‘in yönetmenliğini yaptığı klip yayına girer girmez hızla izlenmeye başladı.

Okan Akar ve Zeus Kabadayı ‘nın ” Oyun ” adlı yeni single ve klip çalışması yayında
Mix ve mastering i Zeus Kabadayı’ya ait olan Oyun geçtiğimiz haftanın başarılı türkçe rap çalışmalarından biriydi.