ON AIR

ON AIR

23-Ağu-2017

Hip Hop müziğin dünyaca ünlü ustaları ile Türkiye’deki temsilcileri ve Hip Hop severler 30 Eylül 2017’de KüçükÇiftlik Park, İstanbul’da Türkiye’nin ilk Uluslararası Hip Hop Kültürü festivali olan Free Flow Festival ’de buluşmaya hazırlanıyor. Flow Radyo tarafından düzenlenen festivalde, Hip Hop müziğinin önde gelen Türk ve Amerikalı isimleri sahne alacak. İyi müziğin kaliteli temsilcilerine sahneleriyle yeteneklerini sergileyecek Break Dansçılar ve Graffiti sanatçıları eşlik edecek.

Free Flow Festival’de kimler sahne alacak?

Alanında öncü ve başarılı isimlerden oluşan line-up’ta, Beyaz Saray’da hip hop yapan ilk kadın sanatçı, söz yazarı, solist, DJ, tüm zamanların en üretken ve en saygın kadın Hip Hop sanatçılarından MC Lyte; hızlı flowları ve üzeri örtülü argolar barındıran duygusal bilinç akışı tekniğiyle yaptığı anlatımları ile ünlü Wu-Tang Clan üyesi Amerikalı rapçi Ghostface Killah; altı Grammy Ödüllü sanatçı, şair, söz yazarı ve yapımcı Malik Yusef; metaforlar içeren yoğun manevi şarkı sözleri ile tanınan Wu-Tang Clan üyesi Amerikalı rapçi Killah Priest; Türk Hip Hop sanatçısı, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu; Kadıköy Acil isimli hip hop topluluğu çıkışlı, Türkçe rap müziğin önemli isimlerinden Sayedar ve Önder Şahin; son zamanların hızlı çıkış yapan Türkçe rap grubu Tahribad-ı İsyan ve isimler ilerleyen günlerde açıklanacak olan sürpriz isimler yer alıyor. Festivalde ayrıca Türk DJ’lerin performansları festivalin ritmini tutacak.

Free Flow Festival Line-Up

Free Flow Festival Line-Up

Free Flow Festival’de, müziğin yanı sıra Hip Hop kültürünün sokakta gelişen sanat ve eğlence biçimlerine de yer verilecek. 30 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’te kapılarını açacak olan Free Flow Festival’de, Turbo ismiyle anılan ünlü graffiti sanatçısı Tunç Dindaş ve altı sanatçı arkadaşı graffiti performansları ile festivale renk katacaklar. Sokakta doğan ve tüm dünyaya yayılan break dans gösterileri, alanında yetenekli ve başarılı break dans sanatçıları tarafından festival katılımcılarına görsel bir şölen yaşatacak.

Free Flow Festival’in biletleri Biletix’ten satışa sunuluyor. Bilet fiyatları, 100.00 TL (avantajlı dönem) ve 300.00 TL (VIP) olarak belirlendi. Avantajlı dönem bilet fırsatı, 5 Eylül’de sona eriyor.

 

Tarih: 30 Eylül 2017, Cumartesi

Yer: KüçükÇiftlik Park (Harbiye Mh. Kadırgalar Yokuşu No:4, Maçka, İstanbul)

Kapı Açılış: 14.00 – 00.00

Free Flow Festival ve sanatçılar hakkında detaylı bilgi için -> freeflowfest.com

Free Flow Festival’e dair güncel gelişmeleri takip etmek için -> Facebook – Twitter – Instagram