ON AIR

ON AIR

09-Haz-2019

Selamlar Sevgili Flow Radyo okuyucuları, Cuma Pazarında her hafta olduğu gibi bu hafta da, Rap dünyasında geçen hafta neler çıktı hep beraber bakıyoruz. Cuma Pazarının bu haftaki özetinde Kezzo, Evren Besta, Pharrell, Black Eyed Peas ve Snoop Dogg düeti, Dem Atlas ve Atmosphere var.

 

Bad Days Are Over 

Rhymesayers’ın genç yeteneklerinden Dem Atlas, haftaya Atmosphere düeti ile giriş yaptı.

 

Be Nice

“Street Livin’” parçasından bu yana sesini duyamadığımız Yeni Black Eyed Peas, 2019 yılında çıkaracakları 8. Albümlerinin ilk Tekli parçası, Snoop Dogg düeti “Be Nice”ı yayınladı.

 

Letter to My Godfather

Netflix’in yeni şovu “Black Godfather” soundtracki, bize haftanın süprizlerinden “Letter To My Godfather” parçasını kazandırdı.  Neptunes tarafından prodüksiyon işlemleri yapılan parça, albümle beraber dijital dinlemeye açıldı.

 

Yaşanmamış Say

En son sesini “Hepsi Pislik” parçası ile duyduğumuz Kezzo, kısa süren sessizliğini bu hafta yayınladığı “Yaşanmamış Say” ile bozdu. Mix & Mastering ve Prodüksiyon işlemleri yine Kezzo’ya ait parça, Dijital Dinlemeye sunulurken video klibiyle Youtube’da.

 

Kral Benim

Eski  Mode XL üyesi Evren Besta, Basemode etiketi ile ilk Teklisi, Kral Benim Klibi ile haftaya giriş yaptı, 10 yıldan evvel yayınlanan Mode XL şarkısı ile aynı isme sahip olan parçanın sözleri Evren Besta ve Evrim Barış tarafından yazıldı, altyapı usta sanatçının kendine ait.

 

Cenk Durlu

@cenkdurlu