ON AIR

ON AIR

15-Haz-2019

Flow Radyo ile geçen haftanın yeni çıkan tekli ve albümlerine bakıyoruz.

ISTANBUL TRIP 110!

Türk Hip-Hop’unun en kaliteli gruplarından Istanbul Trip, ikinci albümleri “110” ile haftaya imzayı bıraktı. Tüm Dijital Platformlarda ulaşılabilir olan albüm, Sıfır Sıkıntı ve Kural Ne Bilmiyorum ismiyle yayınlanan iki single dahil 13 şarkı içeriyor.

KILLY – Light Path 8

2018 yılında çıkardığı Surrender Your Soul ve KILLSTREAK EP’leri sonrası, 2019’da Light Path 8, daha önceleri çıkan 2 single’a sahip; “Ou La La” ve “Bad News”. Albümde ise 13 şarkı bulunuyor

Tutsak – Yarın Var

Ankara’dan Tutsak, haftaya “Yarın Var” teklisi ile veda etti. Kendisinden en son 2017 yılında çıkardığı “Ezber Bozan” albümü ve “Gezegen” teklilerini duyduğumuz Tutsak, bu parçasıyla beraber yeniden üretimin sinyallerini veriyor.

 

MGK – I Think I’m Okay

Machine Gun Kelly, yoldaki Hotel Diablo albümünden I Think I’m Okay teklisine çektiği kliple aramızda, Kelly’e bu parçada YUNGBLUD ve efsanevi Blink 182’nin bateristi Travis Barker eşlik ediyor.

 

Yunus Emre ve Frekans

Ankara’nın eski ekürilerinden Yunus Emre ve Frekans, yıl içerisinde çıkardıkları BİS albümü sonrası, yeni teklileri “Barcelona” ile haftada yer aldı. Prodüksiyon işlemleri yine ekip tarafından gerçekleştirilen tekli, Mix Mastering kısmında Neşet Kılıç – Click Müzik imzası taşırken Klip Ulaş Durmaz’a ait.

 

Gin – Paid In Full

Daha önce Cuma Pazarı’nda bahsettiğimiz GIN’den yeni bir tekli geldi. BDM ile ortak bir çalışma olan Paid In Full, Gang Starr’dan Dj Premier’in bir şarkısını sample’layarak yapılmış.

 

Cenk Durlu
@cenkdurlu