ON AIR

ON AIR

11-Ağu-2019

Flow Radyo ile Haftanın Yenileri’ne hızlıca göz atıyoruz.

Motive & Uzi – Mis Gibi

Bu sene içerisinde Output Nr 1 albümlerini yayınlayan MOB ekibinin yetenekli isimlerinden Motive & Uzi, yeni teklileri ‘’Mis Gibi’’ ile karşınızda. Parçanın altyapısı Uğur Öztürk imzalı.

Rick Ross – Port Of Miami 2

En son 2017’de stüdyo albümünü çıkaran Rick Ross, uzun bir gecikmeden sonra yeni albümünü çıkardı. İlk Port Of Miami albümünden 13 yıl sonra ‘köklerine döndüğü’ Port Of Miami 2 albümünde Rozay’e Wale, Gunplay, Dej Loaf, Swizz Beatz, Meek Mill, Teyana Taylor, Jeezy, YFN Lucci, A Boogie wit da Hoodie, Denzel Curry, Pusha T, Lil Wayne ve  Nipsey Hussle eşlik ediyor.

Beatmucit Ceyhuni – Bir Gülüşü Var

2017’de yayınladığı Taverna Etnik Hip-Hop Teknik Ahım Şahım albümünden sonra uzun süredir yeni çalışma yayınlamayan Türkçe Rap müziğin en ‘sıradışı’ figürlerinden Beatmucit Ceyhuni, uzun süren sessizliğini yeni teklisi ile bozdu.

Murs & 9th Wonder – The Iliad is Dead and The Odyysey is Over

Özlediğimiz Murs & 9th Wonder işbirliği nihayet yepyeni bir albümle karşımızda. Daha önce Night Shift, Ga$ Station Gucci Belt, High Noon teklilerinin yayınlandığı bu albümde Rapsody, Pookie Blow, $ilk Money,Reuben Vincent gibi isimler konuk listesinde.

Summer Cem – Rollerblades (feat KC Rebell)

Endstufe albümünden sonra 2019’a yayınladığı teklilerle devam eden Summer Cem’in KC Rebell ile birlikte çıkardığı yeni parçası ‘’Rollerblades’’ klibi ile birlikte yayında.

Ali Çam

@xalicam