ON AIR

ON AIR

14-Kas-2018

İki hafta once Moneybagg Yo ilk solo albümü olan Reset’ i piyasaya sürdü. Albüm henüz çıkmadan herkesin tek merak ettiği şey albümdeki J. Cole ile olan ortak çalışması “Say Na” adlı parçaydı. Aslına bakılırsa, J. Cole’un bu sene o kadar fazla rapçiyle ortak çalışması var ki, Moneybagg Yo ile yaptığı çalışma diğerlerinin yanında belkide en son aklımıza gelecek olanı.

İçerik olarak baktığımızda Moneybagg ve J. Cole rap piyasasında çok ayrı yerlerde duruyorlar, bu yüzden de bu çalışma farklı ekollerden gelen sanatçıların bir araya gelmesi adına güzel bir örnek oluşturuyor.

İkilinin buluşması, J. Cole’ un bir röportaj sırasında Moneybagg’ in “All of a Sudden” adlı şarkısının kafasından çıkaramadığını söylemesiyle başlıyor. Bunu öğrenen Moneybagg, J. Cole Los Angeles’ ta kayıt sırasındayken stüdyoya gelip, o gün, orada, tek seferde doğaçlama olarak kaydettiklerini anlatıyor.

Albümde yer alan parçalar içerisinde “Say Na”, en göze çarpan ve fanların en favorisi olarak öne çıkıyor. İkilinin bir de müzik videosu var bu parça için. Keyifli seyirler.