ON AIR

ON AIR

08-Oca-2019

Sayedar, 2019 yılında çıkaracağı albümlerden önce ilk teklisi olan “Söz Ver”i 7 Ocak tarihinde yayınladı.

YouTube’da paylaştığı şarkısının altında “Son 1 – 1,5 sene benim açımdan pek iyi geçmedi. Toparlanıyoruz bir şekilde. Bu sene daha faal olacağım.” diyen Sayedar, Önder Şahin ile birlikte yaptıkları “Manifesto” isimli albümün de Ocak ayı bitmeden bütün dijital platformlardan çıkaracığının sözünü verdi. Hemen sonrasında da Önder Şahin’le birlikte çıkaracağı albüm olan “Gölge Boksu” ve solo albümü “Deli Mucit ve Zaman Makinesi”ni de bu yıl bitmeden çıkarmak istediğini yazdı. 

Şarkıda zor bir durumun ardından düşüncelerini anlatan Sayedar, şarkıyla birlikte aslında içindekileri döküyor. Şarkıda “Tamam, şimdi sakin olmam gerek. Herkesi kendin gibi görmekten vazgeç.” derken aslında kendisine not bırakıyor. Yaşadığı durumun ardından düşüncelerini paylaştığı şarkının sonunda dedesinin vefatından bahsederken zor zamanlarında yanında olanlara teşekkür ediyor.

“Söz Ver”in alt yapısı “Intra Campo”ya aitken mix ve masteringini “Mihos” yaptı. Şarkının kaydını G34’te alan Sayedar’ın dinleyicilerinden de bir ricası var “Öncelikle ricam, şarkıyı beğendiyseniz Instagram, Twitter, Facebook vs. paylaşarak beğendiğiniz müziğe destek olun. Gerisi bende..”

Eğer siz de Flow Radyo dinleyicileri olarak şarkıyı beğendiyseniz Instagram sayfamız üzerinden hem bize yazabilir hem de şarkıyı sosyal medaya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirisiniz. İyi dinlemeler.