ON AIR

ON AIR

09-Eki-2018

Flow Radyo olarak, üçüncüsü düzenlenen Sound Ports’da, Hip Hop’ın Bugünü: Neden Bir Araya Geldik? paneline katılıyoruz. Bomontiada’da gerçekleşecek etkinlikte ayrıca yeni nesil çevrimiçi müzik dergisi 4:otuzüç‘te yazım elemanı Alpay Arıcan ve hip hop sahnemizin en güçlü hikayelerini en iyi anlatanlardan Kayra ve Eskidoğu’nun müziğini metaforik lirikler ve kendi yaptığı beat’lerle keşfe çıkan Ethnique Punch “Hip Hop’ın Bugünü: Neden Bir Araya Geldik?” oturumunda buluşacak. Flow Radyo‘dan Emced Hammas‘ın konuşmacı olacağı oturumda, Hip Hop’ın başlangıç noktasına geçip, bu kültürün temellerinden yola çıkarak yaşadığı değişimi, alt yapılardaki devrimi ve türler arasındaki geçişi konuşularak günümüz sahnesine selam verilecek.

Sound Ports İstanbul üçüncü yılında şehri, müziğini ve kültürünü sahiplenen yerli yabancı birçok sanatçı ağırlamaya hazırlanıyor. 13-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde; müziğin gücünden aldığımız ilhamı, keşif, deneyim ve düşünce çeşitliliğiyle harmanlayarak ortak üretim alanları yaratıyoruz.

Sound Ports İstanbul 2018 / Yaratıcı Buluşmalar adı altında‘Kültür Endüstrisinin Değişen Yüzü’ ve festivalin de bu yılki teması olan ‘Empower One Another’ çatı başlıklarıyla gerçekleştirecek ücretsiz performanslar, konuşmalar, workshoplar aracılığıyla müziğin ekseninde yer alan kültür profesyonellerini, sanatçıları ve festival katılımcılarını bir araya getirmeyi hedefliyoruz.